ДІТИ І ВІЙНА:

 

ВОРОЖА МАНІПУЛЯЦІЯ ЧЕРЕЗ МОЛОДІЖНІ СУБКУЛЬТУРИ

Нещодавно в Україні країна – агресор почала масово поширювати так званий молодіжний рух ПВК «Редан». Заснували його в росії військові угруповування,  засуджені російських тюрем для прямого впливу на молодих людей та подальших військових злочинів. Тому і має абревіатуру: приватна воєнна кампанія, подібна до вагнерівської. Представляють себе борцями за неформалів, довге волосся, темний масивний одяг та зображення павука із цифрою 4. Їх мета – влаштовувати бійки, поширювати відчуття незадоволеності і розхитувати негативні настрої. Зрозуміло, що з часом можуть надаватися ще більш злочинні накази.

Багато учнів, студентів піддалися маніпуляціям. Звертаємось до всіх, хто знайомий з дітьми, які потрапили під вплив і мають характерний зовнішній вигляд.

Просимо виявляти активну життєву позицію, переконувати однолітків в абсурдності ситуації, повідомити дорослих, щоб вони змогли допомогти цим дітям вийти із залежної поведінки. Саме так ми зможемо протидіяти таким психологічним вкидам і це буде наш учнівський вклад в ПЕРЕМОГУ. 

 

Підготувала соціальний педагог Філоненко Л.П.

За матеріалами методиста відділу практичної психології та соціальної роботи Шикирявої Н.М., телеграм-каналу «Ідеї для роботи освітян».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *