СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ

Пишаємося талановитими учнями та вчителями м.Житомира!

18 травня 2018 року в Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося , під час якого нагороджували переможців олімпіад, конкурсів з української мови та літератури та вчителів.

Переможці ІV (всеукраїнського) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів за 2017/2018 н.р.:

– Попов Артем, учень 11 класу СЗОШ №12 (біологія);

– Черниш Ярослава, учениця 11 класу ліцею №25 (географія);

– Нечипоренко Марія, 8 класу ПЗОШ «Сяйво» (географія);

– Шевчук Катерина, учениця 8 класу ЗОШ №5 (історія);

– Постіженко Анна, учениця 10 класу ЗОШ №36 (історія);

– Ящук Данило, учень 10 класу ЖЕЛ №24 (історія);

– Макаров Даніїл, учень 8 класу м/л при ЖДТУ (фізика);

– Лабунець Артем, учень 8 класу ЗОШ №19 (хімія);

– Кочубей Костянтин, учень 9 класу ліцею №25 (інформатика);

– Шимон Максим, учень 11 класу ЖЕЛ №24 (інформатика);

– Кушнір Лілія, учениця 10 класу ЗОШ №5 (екологія);

– Добровольський Богдан, учень 11 класу ліцею №25 (екологія);

– Рідзель Вікторія, учениця 10 класу ЖМГ №3 (французька мова);

– Вишнівська Руслана, учениця 11 класу ЗОШ №28 (географія);

– Скиба Ольга, учениця 11 класу ЗОШ №27 (польська мова).

 

Кращі переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад за 2015/2018 н.р. та цьогорічні випускники:

– Бобкова Віталіна, учениця11 класу ЗОШ №27 (хімія, математика, фізика, інформатика, ІТ);

– Іваненко Ольга, учениця 11 класу ЖГГ №23 (німецька мова, математика, англійська мова);

– Котельникова Валерія, учениця 11 класу ЗОШ №21 (математика, хімія);

– Коренівський Матвій, учень 11 класу ЗОШ №7 (інформатика, ІТ);

– Коцюба Ольга, учениця 11 класу ЖГГ №23 (німецька мова, українська мова та література, історія

– Бондарчук Тимофій, учень 9 класу м/л при ЖДТУ (математика, фізика, географія).

 

Переможець XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018 році Малинівський Аркадій, учень 5 класу ЖМГ №3.

Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка за 2018 рік :

– Шарова Валерія, учениця 5 класу ЗОШ №28;

– Глущенко Юлія, учениця 6 класу ЗОШ №21;

– Постіженко Анна, учениця 10 класу ЗОШ №36.

Відзначені вчителі, які підготували переможців IV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:

– Ємець Тарас Володимирович, вчитель фізики м/л при ЖДТУ;

– Бондарчук Ірина Василівна, вчитель географії ПЗОШ «Сяйво»;

– Ващук Олена Василівна, вчитель хімії ЗОШ №19;

– Жуковський Сергій Станіславович, вчитель інформатики ліцею №25;

– Зубарева Вікторія Володимирівна, вчитель польської мови ЗОШ №27;

– Ільченко Лариса Олександрівна, вчитель біології СЗОШ №12;

– Каплінська Надія Дмитрівна, вчитель історії ЖЕЛ №24;

– Кононенко Жанна Василівна, вчитель екології ЗОШ №5;

– Котенко Любов Володимирівна, вчитель історії ЗОШ №36;

– Кравець Наталія Михайлівна, вчитель географії ліцею №25;

– Левченко Любов Григорівна, вчитель французької мови ЖМГ №3;

– Магалецька Тетяна Діонісіївна, вчитель географії ЗОШ №28;

– Тарасун Наталія Павлівна, вчитель екології ліцею №25;

– Шкідченко Катерина Борисівна, вчитель історії ЗОШ №5.

Бажаємо нових перемог!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!