Ліцеїсти зацікавилися конструюванням і 3D-моделюванням

Підводні човни і субмарини, літаки та гелікоптери, затрофеєні російські танки і британська військова техніка власними руками, – до Ліцею №21 м. Житомира завітали керівники гуртків Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Від самого ранку і протягом усього дня ліцеїсти утворювали «корки» у вестибюлі ліцею, адже виставлені експонати іграшок, які можна зробити власними руками, не давали спокою допитливим серцям.

«Я мрію стати інженером, хочу вміти робити усе по техніці. Наразі я умію розбирати майже все, треба навчитися ще й складати. Дуже зацікавився ось цією субмариною, а ще хочу навчитися конструювати ракети. Дуже добре, що для нас в ліцеї організували таку зустріч», – ділиться враженнями учень 7-Н класу Денис Гудков.

Зацікавили ліцеїстів і представлені в мініатюрі зразки сучасної військової важкої техніки, а надто приправлена деталями і цікавими фактами оповідь про них.

«Це базовий танк наших ЗСУ, а це моделі трофейних танків і броньованих машин піхоти. А ось, дивіться, різні типи британських і американських видів важкої зброї. Ну  а це модель унікального у своєму роді винищувача, саме для нього був розроблений свого часу спеціальний камуфляж», – розповідає захопленим слухачам керівник гуртка «Історико-технічного стендового моделювання» Михайло Шатіков.

Загалом на виставці були представлені вироби виготовлені учнями гуртків за чотирма основними напрямами:

– експериментального судномоделювання;

– історико-технічного технічного стендового моделювання;

– комп’ютерного проєктування;

– основ конструювання та 3D-моделювання.

Протягом усієї виставки ліцеїсти від молодших і до старших класів активно задавали запитання та були приємно вражені від почутого і побаченого. По завершенні розповіді учням роздавали візитівки з контактними даними гуртків, тож чекаємо, що з-поміж наших випускників знайдуться і такі, які прославлять Житомир не менше, аніж видатний український вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, уродженець Житомира, Сергій Павлович Корольов.

ЦІКАВО ЗНАТИ: А чи знали ви, що пісня «Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю…» стала однією зі спонук, які привели майбутнього основоположника практичної світової космонавтики до зацікавлення космосом. Коли Корольов запустив ракету з першим українським космонавтом Павлом Поповичем, той заспівав з космосу для головного конструктора його улюблену пісню «Дивлюсь я на небо…»

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *