ЛІТЕРАТУРНА ЦИТАТА ТИЖНЯ

     «Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий — зорі. Що кому».
© Олександр Довженко
 
     Успішні люди відрізняються від невдах лише одним – своїм мисленням. Вони по-іншому мислять. По-іншому реагують на те, що відбувається, по іншому ставляться до ситуацій.
 
     ☝️ГОЛОВНІ ВІДМІННОСТІ МІЖ УСПІШНОЮ ЛЮДИНОЮ І НЕВДАХОЮ:
 
     🧐ПОШУК ВИННИХ
Невдаха завжди знайде винних у своїх невдачах. Винні всі – батьки, тому що не додали йому чогось в дитинстві, держава, тому що неправильна, уряд, тому що не цікавиться його життям. Криза, тому що вона як завжди порушила усі плани. Партнер (чоловік або дружина), тому що це з їхньої вини «я не розвиваюся, вони мені не дають»… І так далі. Невдаха ніколи визнає, що в усьому, що відбувається його житті, винен лише він, й все життя залежить від нього!
 
     😎УСПІШНІ ЛЮДИ НІКОЛИ НІКОГО НЕ ЗВИНУВАЧУЮТЬ.
Вони вважають, що батьки дали все, що могли, партнер завжди підтримає, уряд… та ну його, цей уряд! Успішна людина твердо переконана, що все в житті залежить лише від неї самої. Лише вона може вплинути на власне життя.
 
     😕НЕВДАХИ НІКОЛИ НЕ РИЗИКУЮТЬ.
Невдаха міркує так: «Справді, я живу погано, заробляю мало, в особистому житті безлад… Але, по-перше, в цьому винен не я, а, по-друге, я не можу нічого змінити. Ризикувати – це для дурних. Краще обскубана синиця в руках, ніж найкрасивіший журавель в небі!». І скільки б можливостей не давало йому життя, він їх всі пропустить, вважаючи, що це надто ризиковано, все кинути й повернути життя на 180 градусів. Це не для нього.
 
     😎Успішна людина, навпаки, не пропускає жодної можливості.
Це не означає, що вона кидається «у вир з головою». Але вона не втрачає можливостей, які дає життя!
 
     😏УСПІШНА ЛЮДИНА ЗАВЖДИ ПРАГНЕ БІЛЬШОГО.
Тюхтій же звик задовольнятися тим, що є. Невдахи завжди порівнюють себе з іншими, причому найчастіше, з ще більшими невдахами, ніж вони самі. А от успішна людина порівнює себе лише з сьобою вчорашньою і починає хвилюватися тільки, якщо бачить, що немає прогресу і розвитку.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *