Правила прийому до навчального закладу

Правила прийому до ЗОШ І-ІІІ ст. №21 м. Житомира

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» (п.1 ст.12, п. 1 ст.14, п.2 ст.18, п.1 ст.20), відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 14.02.2015 року № 1/9-71  «Інструктивно-методичний лист щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів», наказу управління освіти Житомирської міської ради від 25.05.2017 р. №190  «Про прийом дітей до першого класу навчально-виховних закладів м. Житомира у 2017/2018 навчальному році»,  з метою забезпечення права на освіту та належної організації  і проведення прийому дітей до 1-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. №21 м. Житомира визначено

наступні правила

(вимоги листа    Міністерства освіти   і  науки України від 14.02.2015 року № 1/9-71  «Інструктивно-методичний лист щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів»):

 

  1. Зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності  здійснюється на безконкурсній основі.
  2. Проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається; не дозволяється перевіряти вміння читати, писати, рахувати тощо, співбесіда має містити спеціальні діагностичні завдання для перевірки рівня загального розвиту дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення навчальних предметів.
  3. Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні, а також випускникам ДНЗ мікрорайону школи.
  4. У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.
  5. Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного “Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”).
  6. Умови для навчання та виховання першокласників встановлені Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання ЗНЗ (ДСанПіН 5.5.2.008-01).
  7. Для прийому до першого класу  батькам або особам, які їх замінюють, необхідно надати такі документи:

–                заява на ім’я директора школи;

–                копія свідоцтва про народження дитини;

–                медична картка встановленого зразка (профілактичний медичний огляд, довідка про можливість зарахування до 1-го класу).

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!