Про зарахування учнів до 10-го класу

                  На підставі наказу МОН України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження порядку зарахування, відрахування  та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», та заяв батьків

 

                                                   Н А К А З У Ю:

 

Зарахувати до 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№21м. Житомира  таких учнів:

 

  1. Бондарчук Дар’ю Олександрівну
  2. Бродського Гліба Володимировича
  3. Бурячок  Олександра Вадимовича
  4. Васильчука Костянтина Ігоровича
  5. Вигівського Андрія Вікторовича
  6. Волинчука Матвія Олександровича
  7. Гаврилюк Анастасію Андріївну
  8. Ганушевич Олександру Романівну
  9. Говоруна Андрія Васильовича
  10. Горобець Анастасію Володимирівну
  11. Григорчука Андрія Андрійовича
  12. Грищенко Ірину Ігорівну
  13. Гуменюка Богдана Павловича
  14. Дмитрук Валерію Дмитрівну
  15. Дятел Анастасію Олегівну
  16. Євтуха Дмитра Володимировича
  17. Зикову Аріану Олександрівну
  18. Климчука Владислава Володимировича
  19. Ковальчук Вікторію Володимирівна
  20. Ковєру Габріелу Донатасівну
  21. Куліша Нікіту Ігоровича
  22. Кульчицьку Дар’ю Євгенівну
  23. Курач Олександру Адамівну
  24. Кучерука Максима Олександровича
  25. Кучменка Артема Олександровича
  26. Лук’янчук Тетяну Юріївну
  27. Магалецьку Олександру Михайлівну
  28. Маковей Марію Яківну
  29. Мельник Юлію Юріївну
  30. Михайліва  Олександра Олександровича
  31. Михайловського Богдана Олександровича
  32. Мороженко Анастасію Андріївну
  33. Мосійчук  Олександру Миколаївну
  34. Мостіпаку Ірину Валентинівну
  35. Огієнко Софію Олександрівну
  36. Оргіш Інну Володимирівну
  37. Островську Катерину Володимирівну
  38. Павленка Андрія Сергійовича
  39. Палій Олександру Ігорівну
  40. Пелевіна Даниіла Дмитровича
  41. Пилипчука Андрія Віталійовича
  42. Рабінович  Ольгу Олександрівну
  43. Русака Владислава Васильовича
  44. Савчук Олену Ігорівну
  45. Сбехата Іл’яса Німера
  46. Сидорчук Єлизавету Олександрівну
  47. Сіроватського Артура Михайловича
  48. Сметаннікова Нікіту Андрійовича
  49. Стецюка Романа Андрійовича
  50. Струтинську Анастасію Олександрівну
  51. Темнікову Анну Сергіївну
  52. Тетеріна Володимира Сергійовича
  53. Ткача Івана Васильовича
  54. Фасолю Софію Вадімівну
  55. Хмару Дар’ю Олександрівну
  56. Хомика Андрія Васильовича
  57. Храпка Владислава Сергійовича
  58. Чуєва Дмитра Андрійовича
  59. Чуприну Володимира Андрійовича
  60. Шеремета Костянтина Володимировича
  61. Шиманську Діану Олегівну
  62. Юхимовича Кирила Володимировича
  63. Яворського Анжея Мар’яновича

 

Директор школи  (підпис існує) С.О.Ремінець

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!