Протидія торгівлі людьми

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:

0-800-505-501

 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні 527 

Графік роботи «гарячої лінії»   
пн-нд з 08:00 до 20:00
www.527.org.ua  безкоштовні електронні консультації

В Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання. Контакти в регіонах України можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики України www.msp.gov.ua

Крім того, особи, постраждалі від торгівлі людьми, можуть отримати допомогу через мережу громадських організацій, які працюють по всій Україні. Зателефонувавши на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, можна отримати контактну інформацію обласних громадських організацій.

Корисні телефони:

  • Гаряча лінія МЗС України для громадян України, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном  (044) 238 16 57
  • Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте за телефоном Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми  Національної поліції України: 

(044) 374 37 85 (пн – сб. з 09:00  до 18:00)

  • В екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордономможна звертатися на гарячу лінію Укрбюро Інтерполу:  (044) 256 12 53 (цілодобово)

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *