Яким світ буде завтра залежить від того, що ми робимо сьогодні

Перед сучасною школою стоїть завдання: виховувати таке покоління дітей, яке б розуміло, що будь – які форми насилля неприпустимі, адже благополуччя та процвітання країни завтрашнього дня залежить від учнів, що сьогодні сидять за партами.

В 2013 році ми розпочали нову сторінку в історії нашої школи, підписавши меморандум про співробітництво між Жіночим Консорціумом України та ЗОШ І-ІІІ ст..№21. Результатом якої має бути сформована стала модель попередження насильства в школі і вміння вирішувати проблему в межах власної відповідальності. Протягом наступних років ми вчилися, ділилися власним досвідом. Так 26.12.2017 року  адміністрація школи взяла участь у засіданні круглого столу « Гендерно обумовлене насильство і дискримінація: прояви в шкільному  середовищі»- м. Київ.

Адже відкрите обговорення проблеми насильства приводить до формування аналогічних понять і уявлень стосовно піднятої теми як у дорослих,  так і у  дітей. Цей факт відіграє велику роль у формуванні профілактичних і корекційних програм, оскільки дає змогу її учасникам формувати спільні механізми реагування на випадки насильства.

Учасниками круглого столу були:

М.Харченко – Секретаріат Уповноваженого  Президента України з прав дитини;

Н.Березіна – МОН України, відділ позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини;

О.Малахова – Радниця Міністра освіти і науки України з питань політики гендерної рівності та антидискримінації в освіті;

Ю.Шпак – проект EDCAMP;

В.Андрєєнкова  – ГО « Ла Страда-Україна»

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!